Trylogia Filmów After !

Zadnia są podzielone jedni uwielbiają i zachwycają się produkcjami katastroficznymi inni horrorami a jeszcze inni romansami. To właśnie do tej ostatniej kategorii należy ten artykuł .

Kiedy w 2019 roku na ekranach na całym świecie zadebiutował film After w reżyserii Jennya Gagea. Nikt nie dawał szczególnie szans na większą popularność . A bo znowu jakiś romans, a bo znowu dramat miłosny, który i tak skończy się tak samo jak wszystkie miłosne filmy. Jednak mimo sprzeciwności losu After na swojej premierze zgromadził rzesze miłośników kina romantycznego . Już po pierwszych scenach wiedzieli, że jest to bardzo ciekawy film.

Zdjęcia do filmu After były kręcone w Atlancie. jego bydżet to aż $14 000 000 . Przypomnijmy że film After jest ekranizacją książki. Co widza bardziej interesowało . Główną rolę Tessy zagrała Josephine Langford a Hardina Hero Fiennes-Tiffin . Jaka jest fabuła tej produkcji ? Pilna i spokojna uczennica college’u, która posiadała wielkie ambicje na przyszłośc. Poznaje przystojnego mężczyzne, którym jest Hardina. Jest to osoba, której starała się Tessa unikać całe życie . Jednak niestety miłośc i pożadanie podjeło inną decyzje . Musicie koniecznie obejrzeć ! Więcej Wam nie zdradze!

filmasy24.pl

After 2 ( 2020 ) rok

To kolejna część wyreżyserowana już po niespełna roku od premiery After z 2019 roku . Po tak wielkim sukcesie pierwszej części producenci nie chcieli zbytnio czekać. Już na początku września mogliśmy wybrać się do kina. Był to kolejny raz strzał w dziesiątkę ! Nasza Tessa oraz Hardin musieli znów zmierzyć się z przeciwnościami losu . W drugiej części nie zabraknie nowych twarzy, którzy namieszają w życie naszych bohaterów .

filmasy24.pl